Μετάβαση στις πληροφορίες προϊόντος
1 από 1

UBIQUITI

MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/s

MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/s

Κανονική τιμή €98,57 EUR
Κανονική τιμή €144,76 EUR Τιμή έκπτωσης €98,57 EUR
Έκπτωση Εξαντλήθηκε

!!! μιληστε μαζί μας για 10% επιπλέον έκπτωση με αντικαταβολή

# Εγγύηση γνησιότητας & επιστροφής χρημάτων

διαθεσιμο. παραδοση σε 4-10 εργασιμες ημερες

Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/sσε ασυναγώνιστη τιμή.
  • Συνδέσεις: SFP
  • ταχύτητα: 2500 Mbit/s
  • Τύπος: Οπτικές ίνες
  • Χρώμα: Μεταλλικό
Προβολή όλων των λεπτομερειών

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)