Μετάβαση στις πληροφορίες προϊόντος
1 από 2

CISCO

SFP ίνα ενότητα μονότροπη CISCO GLC-LX-SM-RGD=

SFP ίνα ενότητα μονότροπη CISCO GLC-LX-SM-RGD=

Κανονική τιμή €1.149,57 EUR
Κανονική τιμή €1.539,46 EUR Τιμή έκπτωσης €1.149,57 EUR
Έκπτωση Εξαντλήθηκε

# Εγγύηση γνησιότητας & επιστροφής χρημάτων

Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το SFP ίνα ενότητα μονότροπη CISCO GLC-LX-SM-RGD= σε ασυναγώνιστη τιμή.
  • Εμβέλεια: 10 km
  • ταχύτητα: 1000 Mbit/s
  • Μήκος κύματος: 1310 nm
  • Θερμοκρασία περ.: -40º / 85º
Προβολή όλων των λεπτομερειών

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)