Μετάβαση στις πληροφορίες προϊόντος
1 από 4

TP-Link

Οπτική μονάδα LC SFP TP-Link TL-SM5110-SR

Οπτική μονάδα LC SFP TP-Link TL-SM5110-SR

Κανονική τιμή €50,46 EUR
Κανονική τιμή Τιμή έκπτωσης €50,46 EUR
Έκπτωση Εξαντλήθηκε

Πολιτική Αποστολών

Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες, Δωρεάν αποστολή


Τα προϊόντα μας σας αποστέλλονται χωρίς επιπλέον κόστος μεταφορικών από τις αποθήκες μας την επόμενη εργάσιμη ημέρα της παραγγελίας, εκτός από πολύ ειδικές περιπτώσεις.

Πολιτική Επιστροφών

Για 14 ημέρες έχετε το δικαίωμα επιστροφής χρημάτων χωρίς αιτιολόγηση.

Η πολιτική επιστροφής διαρκεί 14 ημέρες από την παράδοση της παραγγελίας.

1. Εάν έχουν περάσει 14 ημέρες, δυστυχώς, δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε επιστροφή χρημάτων.

2. Η επιστροφή των προϊόντων (πλην των ελαττωματικών), πραγματοποιείται με δικά σας έξοδα.
3. Αποστέλλεται το προϊόν στη διεύθυνση:
Κύπρου 1, Μουζάκι Καρδίτσας, 43060
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2441151831
email: b2shopy.official@gmail.com 

Περιγραφή προϊόντος

Λόγω πωλήσεων και στο εξωτερικό, ορισμένες από τις περιγραφές προϊόντων μας διατίθενται στα Αγγλικά. Για οποιαδήποτε πληροφορία & διευκρίνηση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Οπτική μονάδα LC SFP TP-Link TL-SM5110-SRσε ασυναγώνιστη τιμή.
  • Τύπος:
    • Οπτικές ίνες
    • Ενσύρματο
  • ταχύτητα:
    • 10 Gbps
    • 10000 Mbit/s
  • Τάση εισόδου AC: 3.3 V

TP-LINK TL-SM5110-SR. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP+. Χρώμα προϊόντος: Άργυρος, Πιστοποιήσεις ISV: FCC, CE. Τάση εισόδου: 3.3 V


  • SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών
  • Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s
  • Δίαυλος PCI: SFP+
  • Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF): Ναι
  • Υποδοχή οπτικής ίνας: LC (UPC)
  • Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται: 50/125,62.5/125 µm
  • Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 300 m
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Παρακολούθηση Ψηφιακών Διαγνωστικών (DDM): Ναι
  • Χρώμα προϊόντος: Άργυρος
  • Hot-swap: Ναι
  • Πιστοποιήσεις ISV: FCC, CE
  • Τάση εισόδου: 3.3 V
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 - 70 °C
  • Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 - 80 °C
  • Εύρος υγρασίας λειτουργίας: 10 - 90%
  • Υγρασία μη λειτουργίας: 5 - 90%
Προβολή όλων των λεπτομερειών

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)